Konferencja Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich
Katowice - Tarnowskie Góry 2017
Aktualności

Dziękujemy Uczestnikom Konferencji za aktywny udział i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery.

Mamy nadzieję, że były to chwile niezapomniane zarówno pod względem merytorycznym jak i towarzyskim.

W imieniu Organizatorów

Dziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ

Prof. dr hab. Zofia Piotrowska-Seget

Zapraszamy zaś!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wyrazili chęć udziału w Konferencji Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich w Katowicach - Tarnowskich Górach.

Informujemy, że w dniu 4.05. przyjmowanie zgłoszeń uczestnictwa zostało zakończone.

Szanowni Państwo,

Konferencja Dziekanów rozpocznie się obiadem powitalnym w „Gospodzie u Wrochema” w Tarnowskich Górach, przy ul. Pyskowickiej 39, o godzinie 14.00

„Gospoda u Wrochema” (fot. E. Sierka)

Szanowni Państwo Dziekani,

działania organizacyjne Konferencji Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polski – Katowice 2017, dobiegają końca.

Informujemy, że w dniu 08.06.2017r. autokar, który odwiezie Państwa z Katowic do Tarnowskich Gór podstawiony zostanie przy ul. Bankowej 12 w Katowicach, w pobliżu Rektoratu UŚ.

Odjazd autokaru z Katowic o godzinie 12.45.

Po zakończeniu Konferencji, 9.06.2017 r. odwieziemy Państwa autokarem do Katowic.

Odjazd autokaru z Tarnowskich Gór jest planowany na godzinę 14.30.

Orientacyjna godzina przyjazdu do Katowic to 15.30.

W czwartek 8.06.2017 r., jeżeli Państwo przyjadą do Katowic przed odjazdem autokaru do Tarnowskich Gór, zapraszamy serdecznie na Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŚ w Katowicach, przy ul. Bankowej 9, gdzie od godz. 10.00 będziemy z radością gościć Państwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W związku z zapytaniami od Państwa, informujemy, że cena za 1 nocleg w hotelu, to 100zł/osobę/noc, którą Uczestnicy konferencji regulują we własnym zakresie.

Hotel przyjmuje płatność zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Tel. kontaktowy: Edyta Sierka 606 595 981

Mapa dojścia na Bankową 12 z dworca PKP